Przyjazny Psycholog

Pobierz
Darmowy E-Book

„Stwórz silną rodzinę”

  Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na otrzymywanie
  informacji handlowych od administratora danych.
  Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie.
  Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
  Administrator przetwarza dane zgodnie
  z Polityką Prywatności. Masz prawo dostępu
  do danych, sprostowania, usunięcia lub
  ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu,
  prawo wniesienia skargi do organu
  nadzorczego lub przeniesienia danych.

  Pobierz
  darmowy e-book

  "Stwórz silną rodzinę"


    

   Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od administratora danych. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

   POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

   Wyślij zapytanie już dziś

   Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
   Zaznacz zgodę

   Opinie pacjentów

   Chcesz podzielić się własną opinią odnośnie konsultacji ?
   Wyślij do mnie maila na mjadczakpsycholog@gmail.com lub wypełnij formularz poniżej ⤵️

   Aktualna średnia opinia pacjentów:

   Średnia ocen 5 gwiazdek (oparte na 9 ocenach)
   Spinner wysyłania formularza mocnych referencji
   pola oceny
   Jak oceniasz nasze sesje?
   Podaj swoje imię lub nick
   Podziel się swoją opinią z innymi

   Zobacz teraz

   Opinie moich pacjentów

   Pani Martyna jest pełna empatii

   Pani Martyna jest pełna empatii i zrozumienia, a spotkania przebiegają w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Potrafi nawiązać bardzo dobry kontakt z młodzieżą, zbudować zaufanie i wspomóc w trudnej sytuacji. Kontakt z rodzicem również jest bardzo dobry przy jednoczesnym poszanowaniu prywatności młodego człowieka. Bardzo polecam terapię u Pani Martyny.

   Mama nastolatki

   Pani Martyna to stuprocentowa profesjonalistka. Córka trafila do Pani Martyny po złych doswiadczeniach z innym psychologiem i od pierwszego spotkania nawiązała z Panią Martyną bardzo dobry kontakt. Ma do niej pelne zaufanie co pozwolilo pokonac wiele problemów. Kontakt z rodzicem również jest na wysokim poziomie, zawsze przekazywane są jasne informację. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Martyną.

   Monika

   Jako pacjentka czuje się bardzo komfortowo na wizytach. Pani Martyna uświadomiła mi wiele rzeczy i pomogła wyjść z depresji. Jestem za nią niezmiernie wdzięczna i polecam KAZDEMU. Z wizyty na wizytę widzę postępy naszej pracy, co udowadnia jak bardzo niepowtarzalną specjalistka jest. POLECAM!!!

   HENIA

   Pani Martyna jest perfekcyjna pod każdym względem.
   Moja córka bardzo ją polubila od pierwszej wizyty ,ma do niej pelne zaufanie ,czeka na każdą wizytę.
   Pani Martyna jest zawsze uśmiechnięta i bardzo sympatyczna. Spotykamy się już od roku ,mogę z całego serca polecić ją każdemu kto szuka dobrego psychologa.

   Lidia

   Pani Martyna poradziła sobie z problemami, z którymi inny psycholog nie dał rady. Syn chętnie chodzi na terapię i ma dobry kontakt z Panią Martyną. Polecamy!

   mama nastolatka

   Spotkania z Panią Martyną odbywają się w bardzo miłej i przede wszystkim bezpiecznej, komfortowej atmosferze. Pani Martyna jest pełna zrozumienia i empatii, praca z nią pozwala spojrzeć na problemy racjonalnie i w inny, lepszy sposób. Polecam:)

   Pacjentka

   Sesje z Panią Martyną wspominam bardzo przyjemnie. Czułam się zawsze bezpiecznie, byłam zrozumiana. Pani Martyna jest najlepszym przykładem odpowiedniego specjalisty na odpowiednim miejscu, polecam każdemu.

   Kamila

   Naprawdę godna polecenia, jestem niezwykle zadowolona z terapii. Pani Martyna bardzo mi pomogła za co jestem szczerze wdzięczna.

   Klara

   Do Pani Martyny chodzi moja córka i już po kilku spotkaniach jest duża różnica! Każda rozmowa jest przeprowadzana w bardzo miłej atmosferze. Regularnie informuje również rodziców o postępach. Córka bardzo polubiła te spotkania wiec to również świadczy o tym że Pani Martyna nawiązuje bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

   Joanna