Przyjazny Psycholog

Pobierz
Darmowy E-Book

„Stwórz silną rodzinę”

  Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na otrzymywanie
  informacji handlowych od administratora danych.
  Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie.
  Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
  Administrator przetwarza dane zgodnie
  z Polityką Prywatności. Masz prawo dostępu
  do danych, sprostowania, usunięcia lub
  ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu,
  prawo wniesienia skargi do organu
  nadzorczego lub przeniesienia danych.

  Pobierz
  darmowy e-book

  "Stwórz silną rodzinę"


    

   Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od administratora danych. Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

   POTRZEBUJESZ KONSULTACJI?

   Wyślij zapytanie już dziś

   Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
   Zaznacz zgodę

   O mnie

   Psychologia od zawsze była moją pasją, nazywam siebie szczęściarą gdyż mogę pracować w takim zawodzie, który naprawdę daje mi poczucie spełnienia. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, wciąż się uczę, rozwijam, podnoszę swoje kompetencję, aby być jeszcze lepsza w tym co robię. Wierzę, że to Ty jesteś specjalistą od swojego życia, ja jestem tu po to aby pomóc Ci odnaleźć balans i przywrócić równowagę.

   Mgr Martyna Jadczak - Turyk

   Doświadczenie

   Pracuję zgodnie z duchem Dialogu Motywującego, wierzę, że to Ty jesteś ekspertem od swojego  życia, w swojej pracy kieruję się empatią i troską, zależy mi na współpracy i atmosferze dającej poczucie bezpieczeństwa. Daję z siebie pełne zaangażowanie i zrozumienie.
   Poddaję swoją pracę stałej superwizji.

   POSIADAM DOŚWIADCZENIE W PRACY Z:

   dziećmi:

   Młodzieżą:

   Dorosłymi:

   Moje Specjalizacje
   Mgr Martyna Jadczak-Turyk

   Chcesz porozmawiać lub zastanawiasz się nad wykonaniem diagnozy psychologicznej? Już dziś sprawdź wolne terminy i umów się na konsultację, jeśli przed umówieniem wizyty chciałabyś/chciałbyś o coś zapytać, napisz na adres: mjadczakpsycholog@gmail.com 

   Aktualnie jestem w trakcie 4 letniego szkolenia z psychoterapii cbt. Jest to jedyny nurt, którego skuteczność została potwierdzona badaniami. W tym nurcie pracujemy nad myślami automatycznymi, emocjami i zachowaniami. Leczenie każdego zaburzenia czy choroby odbywa się na podstawie dobranych, sprawdzonych protokołów. Pacjent po terapii zyskuje większą samoświadomość i potrafi lepiej kontrolować swoje zachowania co przekłada się na polepszenie jakości życia i polepszenie kontaktów społecznych. Zaletą tej terapii jest również rzadki nawrót zaburzeń. 

   Ukończyłam roczne studia podyplomowe z psychogeriatrii, również pracowałam w warszawskim szpitalu na Oddziale Internistyczno- geriatrycznym, dzięki temu mogę pracować z seniorami, osobami 60 + , głównie w celu diagnozy funkcji poznawczych narzędziami takimi jak MMPI, Test Zegara, a także w celu potwierdzenia bądź wykluczenia depresji diagnozowanej Geriatryczną Skalą Depresji, a także jej późniejszym leczeniu. Jeżeli w Twoim otoczeniu jest ktoś bliski w podeszłym wieku i zauważyłeś u niego znaczne pogorszenie pamięci, dezorientację, przygnębienie, rozdrażnienie, izolację to zgłoś się do mnie- sprawdzimy czy potrzebne jest wdrożenie leczenia.

   Dzięki ukończeniu rocznego studium w DCP z interwencji kryzysowej , a także pracy w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej mam odpowiednie wykształcenie i wiedzę, aby pomagać osobom w kryzysie. W ramach interwencji kryzysowej dzięki wykorzystaniu odpowiednich narzędzi pomoc specjalistyczną udziela się natychmiastowo, nie jest to długofalowa psychoterapia, a kilka spotkań, dzięki którym staniesz na nogi po kryzysie emocjonalnym, rodzinnym, psychicznym, zawodowym- rozstanie, rozwód, śmierć kogoś bliskiego, zdrada, wypadek, pożar, poważna choroba somatyczna, inwalidztwo,  mobbing, przemoc psychiczna, fizyczna, ekonomiczna, ostra, nieadaptacyjna reakcja na sytuację stresową. 

   Dzięki ukończeniu dwuletnich studiów z Seksuologii Klinicznej oraz przebytym stażom i pracy gabinetowej pracuje z pacjentami , którzy zgłaszają się z powodu trudności natury seksuologicznej. Przykładowe trudności : zaburzenia erekcji, zaburzenie wytrysku, obniżone libido, hiperseksualność, zaburzenia popędu seksualnego, wulwodynia, pochwica, dyspareunia, brak lub utrata potrzeb seksualnych, ból podczas stosunku, problemy z osiągnięciem orgazmu, niemożność odbycia stosunku seksualnego/ wykonania badania ginekologicznego, problemy z tożsamością płciową, brak akceptacji swojej orientacji seksualnej.

   Dzięki ukończeniu dwuletnich studiów podyplomowych z Przygotowania Pedagogicznego, a także pracy w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej mam wiedzę i doświadczenie aby pracować z dziećmi i młodzieżą z trudnościami zarówno neurorozwojowymi ( spektrum autyzmu, Zespół Aspergera, ADHD) , a także zaburzenia psychiczne-  zaburzenia lękowe, depresyjne, nastroju, trudności szkolne, niska samoocena, przepracowanie trudnych doświadczeń z okresu wczesnego dzieciństwa. Pierwsze 3  spotkania są na zebranie wywiadu w ramach wstępnych konsultacji i ewentualną diagnozę, a także budowanie relacji z dzieckiem.

   Ukończone szkoły

   Przebyte staże

   Certyfikaty

   Certyfikaty ukończenia studiów oraz szkoleń z zakresu psychologii.